Nieuws

Competitie-indeling KNLTB Najaarscompetitie 2017

De najaarscompetitie is populairder dan ooit! Voor TCT spelen er dit jaar totaal 54 teams en landelijk is er ook een stijging van 10% ten opzichte van vorig jaar. Benieuwd naar de TCT Teams en poule-indelingt klik verder.....

Kijk voor de poule-indeling op www.knltb.nl/uitslagenenstanden. Kies bij competitie voor KNLTB Najaarscompetitie 2017, vervolgens selecteer verenigingsnummer 54940 en vul teamnummer in. De captainsavond is woensdag 13 september. De captains of afgevaardigden kunnen dan de competiebescheiden ophalen tussen 19.30 en 21.30 uur. Ook kunt u op deze avond vragen stellen, mochten er zaken omtrent de competitie niet duidelijk zijn.

 

Dag Klasse Naam
Vrijdag Dames 1 35+ 1e kl Jolanda Rasenberg ©
Elles Fouchier-Klerkx
Nicole van der Aa
Ilse Gulickx
Nicole van Gorp
Simone van Sprang
 
Vrijdag Dames 2 35+ 2e kl Edith van Eijkeren ©
Carlijn Knegtering
Marieke Evers-van Erp
Kristel Jansen
Jette Oonk
Linda Rovers
 
Vrijdag Dames 3 35+ 3e kl Inge Vermeer-Biezen
Maartje van der Aa ©
Roos Meeus
Kim Bakker
Ragna Sneijders-Raaijmakers
Kathelijn Verschueren
 
Vrijdag Dames 4 35+ 3e kl Linda Cools ©
Suzan Meeuwis
Bettu Jutte
Hanneke van Lier
Ingrid van Lier
Claire Meeuwis
Barbara Meuwese
 
Vrijdag Dames 1 17+ 1e kl Nicole van Gerwen
Heidi Becx
Sanne Ketelaars
Bregje van Pelt
 
Vrijdag Dames 2 17+ 2e kl Maartje van Bavel ©
Klaartje Huijbers
Saskia Wijtenburg
Chantal Wouters
Lonneke Lossie
Bregje van der Horst
Melissa Panhuis
Marielle Linnemans
 
Vrijdag Dames 3 17+ 2e kl Daphe Marcus ©
Petra Marcus
Margot van Genuchten
Marion van Herk
Willeke Lucius
Ellis van de Paal
 
Vrijdag Dames 4 17+ 3e kl Marie-Claire de Koster
Rosan Heijstek
Janneke Dirkx
Nicol van Hoof ©
Merel Jansen
Esmee Dijsselbloem
 
Vrijdag Dames 5 17+ 3e kl Nikkie van der Lee
Mariken Verhaegen
Frederike Langenhuijsen
Rianne Deurloo ©
 
Vrijdag Gemengd 1 35+ 2e kl Dennis van Trier
Ivo Peeters ©
Frank Schoenmakers
Brenda Kovac
Ellen Kepers
Marleen Achten
Massiel Ghering
Berndt van Eijkeren
Vrijdag Gemend 2 35+ 2e kl Edwin Alleijn
Frank van Oirschot ©
Nicole Legro
Pascalle van Loon
 
Vrijdag Gemengd 1 17+ 2e kl Vera de Jong-Bostelaar ©
Chantal Kieft
Mirenne Koks
Marcel Bloemist
Arlon Biemans
 
Vrijdag Heren 1 35+ 1e kl Ger Thijssen ©
Rudy Aerts
Marc de Man
Jeroen Rempt
Ralph Hoekstra
Hugo van der Aa
 
Vrijdag Heren 2 35+ 2e kl Carlo van Pelt ©
Norbert Broers
Hans Krielaart
Mathieu Stillekens
Maicol van den Oetelaar
Ron van Schijndel
Vrijdag Heren 3 35+ 3e kl Guido Swaans ©
Harold Hoeijmans
Bas van Heesch
Sybrand Breugelmans
 
Vrijdag Heren 1 17+ 1e kl Maurice Krijn ©
Martien van Oosterhout
Johan Maes
Werner van de Velden
Jurian Stoop
 
Vrijdag Heren 2 17+ 1e kl Rob Paulussen ©
Rikco Verhoeven
Paul van Oosterhout
Lex Bartels
Chiel Roovers
Manuel Bevers
 
Zaterdag Dames 1 17+ 2e kl Dorrith van Boxtel ©
Jantien de Jong
Mathilde Muis
Rhonda Geerts
Lieke Schellekens
Carlijn Kanters
Annemiek Dukker
 
Zaterdag Dames 2 17+ 2e kl Loes van Bergen ©
Anke van de Putte
Mascha Maas
Sanne Voncken
Janneke van der Stelt
 
Zaterdag Dames 3 17+ 3e kl Kim Baijards
Madeleine Camp
Dominique van Zon
Susanne van de Ven
Mery Stads
Monique van Tartwijk
Susan Claassen
Zaterdag Dames 4 17+ 3e kl Anne-Karien Ketelaars ©
Nathalie Bergen
Judith Quirijnen
Pleuni Klessens
Peggy Hendriks
Hanneke Verhoeven
 
Zaterdag Dames 5 17+ 3e kl Ingrid Leenders ©
Eline Coopmans-Tijsma
Bregje van Dongen
Annet van Eijk
Rafke Hamers
Karin Maassen
Evelien Simons
Heidi Wouters
 
Zaterdag Dames 6 17+ 3e kl Malu Hanssen ©
Lisan van Ginneken
Christine Jilesen
Anouk Massuger
Elsbeth Jenniskens
 
Zaterdag Dames 7 17+ 4e kl Joyce Bomers
Simone Vermeulen
Lotte Brands
Sabine van Driel
Nikki Vervoort
Brenda Snoeien
 
Zaterdag Dames 8 17+ 4e kl Shanna Kleinschmidt ©
Kathy Goossens
Meike Schreurs
Kathelijne Jongen
Laura de Bes
Marlon Maas
 
Zaterdag Dames 9 17+ 4e kl Marlou Verhoeven ©
Suzanne de Gooijer
Nadine Roestenburg
Nicolette van Poppel
Mariska Medendorp
Miloe van Kaam
Charlotte Kennis
Geeske Kanters
 
Zaterdag Dames 10 17+ 4e kl Jody Petit ©
Hester Bax
Karen Bogaert
Lieke Bogaert
Sharon Blokvoort
Debby Smeets
 
Zaterdag Gemengd 1 17+ Hfd kl Nikki Damen ©
Geert-Jan Vollenbronck
Ingrid van den Nieuwenhuijzen
Simone van de Berg
Mark van Valkenburg
 
Zaterdag Gemend 2 17+ Hfd kl Tom Simons ©
Roald Kokke
Annemarieke Scheperkamp
Yvonne Beurskens
Maikel Veroude
Inge Janssen
 
Zaterdag Gemend 3 17+ 3e kl Jasper Essing ©
Toon Vereecken
Siemke Muis
Anne van Iersel
Frank Meinster
Guy Merlin Leijtens
Charlotte Smelt
Mirjam van de Hoving
 
Zaterdag Gemengd 4 17+ 3e kl Noelle van Ingen ©
Michelle Reijnen
Job van Zundert
Niek van der Putten
Thomas van Zundert
 
Zaterdag Gemend 5 17+ 3e kl Harm Keijenberg
John Hardy
Jelmer van der Steen
Annet Koning ©
Jeanine de Kluijver
 
Zaterdag Gemengd 6 17+ 4e kl Linda Haans ©
Jeroen van Hellenberg Hubar
Rob Spijkers
Johan Steenbakkers
Linda Martens
Rob van Iersel
Silvie Coppelmans
 
Zaterdag Gemengd 7 17+ 4e kl Arjan Rietra ©
Remko Kolen
Stefan Smulders
Monique Tegelaars
Denise van Aert
Corine van Spaendonk
 
Zaterdag Gemengd 8 17+ 4e kl Simone Peppenster
Barrie Maas
Michiel de Groot
Anne van Ostaden
Luc Wouters
Sanne de Win
 
Zaterdag Heren 1 17+ 1e kl Niels Geven
Sander Berlinski
Stijn de Bresser
Maurice Scholten
 
Zaterdag Heren 2 17+ 1e kl Michiel van Oosterhout ©
Stephan van de Wijdeven
Tim Lucassen
Chris van Sassen
Gunther Brocken
David van Sas
Robert Blaakenburg
 
Zaterdag Heren 3 17+ 1e kl Michael Corsten ©
Dennis Corsten
Sam van Veen
Alex de Lepper
Corné Reukers
Hugo van der Aa
Boyd Vliegenberg
 
Zaterdag Heren 4 17+ 1e kl Rob Cools ©
Bart Philippa
Rick van Bijlevelt
Tommy Verelst
Simon Willemse
 
Zaterdag Heren 5 17+ 2e kl Misha Ling ©
Bertain Verhoeven
Jeroen Leijtens
Jorg van Zon
Herbert Coopmans
Eelco de Vries
 
Zaterdag Heren 6 17+ 3e kl Bram Adriaans ©
Tom Groenhuijsen
Rick Bootsma
Gijs van den Brand
Niels Pothof
 
Zaterdag Heren 7 17+ 3e kl Sjors Stokmans ©
Carlos Doedee
Bram Hendriks
Frank Bolhuis
Kelvin Aldenhoven
 
Zaterdag Heren 8 17+ 4e kl Luke Ambrosius ©
Tom Kuijpers
Roel Willemse
Maykel Kivits
Maarten Kemps
 
Zondag Dames 1 4e kl Marion van Aalst ©
Marianne van Bommel
Karin du Long
Esther Simons
Andrea van der Velden
Freija
 
Zondag Dames 2 17+ 4e kl Anneke Stevens ©
Celine op de Laak
Marleen Wielemaker
Els van der Horst
Jacqueline Voorbraak
Inge van Gerwen
 
Zondag Dames 3 4e kl Lotte Priem ©
Renee Kocx
Yvonne Ensink
Aafke Goos
Gaelle Carrio
Michelle van Eyndhoven
Judith van Santvoort
 
Zondag Gemend 1 1e kl Michiel van Oosterhout ©
Gunther Brocken
Michael Corsten
Rudolf den Dekker
Heidi Becx
Nicole van Gerwen
Jolanda van den Hurk
 
Zondag Gemengd 2 4e kl Jelle van Reijsen
Anjes Luiken
Thijs Luiken
Renske Spijkers
Thijs van Oirschot
Jeske van Reijsen - Dielissen
 
Zondag Gemengd 1 t/m 17 3e kl Roos Wijsman ©
Puck van Eijkeren
Lars Willems
Youri Damwijk
Mik Hage
Milou Sparidaens
 
Zondag Heren 1 1e kl Ruud Oomen ©
Joost Wohl
Robert Wohl
Alex Remi
Sander Rijzewijk
Natan Schiffer
Ernst de Haan
 
Zondag

Meisjes 1 tm 17 3de klasse

 

 

 

 

 

 

 

Meisjes 2 tm 17 3de klasse

Laure Bartels
Eline Santegoets
Milou Sparidaens
Jasmine van Dijk
 
 

Mikki van Oudheusden

Merel Haans

Maartje Faes

Yasmin Hage

« Terug

» Nieuws archief