Competitie

april 2018

donderdag 5 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
09:00BERKEL-ENSCHOT 1-TILBURG 11 - 3Roodzand Kunstgras
vrijdag 6 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 1Stand
19:00DE HOGE HEIDE 1-TILBURG 24 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 50+ Vrijdag Middag (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 15Stand
13:00UDENHOUT 1-TILBURG 12 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 5Stand
18:30LOON OP ZAND 1-TILBURG 14 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00TILBURG 1-DE RAUWBRAKEN 10 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 6Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 1-TILBURG 23 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 12Stand
19:00TILBURG 5-ASMUNT 30 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 20Stand
19:00TILBURG 3-RCW WAALWIJK 43 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 22Stand
19:00STOKEIND 2-TILBURG 41 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 15Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 1-TILBURG 32 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 16Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 2-TILBURG 42 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 6Stand
19:00PELLIKAAN GOIRLE 2-TILBURG 54 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
19:00GEMERT 1-TILBURG 22 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 5Stand
19:00TILBURG 1-DE LOBBELAER 13 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00TILBURG 1-LOON OP ZAND 14 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00TILBURG 3-BIJSTERVELDEN 42 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 11Stand
19:00GOIRLE 6-TILBURG 54 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 28Stand
20:15TILBURG 6-QUIRIJN 11 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
20:15TILBURG 2-CHAAM 14 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 7Stand
20:15TILBURG 4-LOON OP ZAND 53 - 1Gravel
zaterdag 7 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
09:30DE KORREL 1-TILBURG 15 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
09:30TILBURG 3-DE RAUWBRAKEN 22 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
09:30TILBURG 7-BASTION BASELAAR 72 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
09:30TILBURG 9-TILBURG 105 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 13Stand
09:30TILBURG 7-DE WARANDE 44 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 14Stand
09:30TILBURG 8-BREDA 42 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 4Stand
10:00DE PETTELAER 4-TILBURG 54 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 8Stand
10:00MUNSEL 5-TILBURG 114 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 12Stand
11:30TILBURG 6-MARKANT 94 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
11:30TILBURG 2-ROOSENDAAL 22 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
12:00DE KIENEHOEF 4-TILBURG 52 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 4Stand
12:00BASTION BASELAAR 7-TILBURG 101 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
12:30MARKANT 10-TILBURG 83 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - Overgangsklasse - Afdeling 1Stand
13:30TILBURG 1-BASTION BASELAAR 21 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 7Stand
15:00TILBURG 11-MARKANT 143 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 9Stand
15:00TILBURG 3-ROOSENDAAL 12 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
15:00TILBURG 4-TIOS 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
15:00TILBURG 6-DE HAMBAKEN 35 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
16:00TILBURG 9-TV 'T EI 15 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 11Stand
09:00ROOSENDAAL 2-TILBURG 23 - 3
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 9Stand
12:30GOIRLE 5-TILBURG 43 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 4Stand
13:00DE KLINKAERT 1-TILBURG 16 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
14:00GOIRLE 3-TILBURG 24 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
14:00GOIRLE 3-TILBURG 40 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 4Stand
14:00ROOSENDAAL 1-TILBURG 31 - 4Roodzand Kunstgras
zondag 8 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 27Stand
09:00TILBURG 1-DE VIJFHUIZEN 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 8Stand
09:00TILBURG 1-VLTC VELDHOVEN 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 29Stand
09:00TILBURG 2-MARKANT 35 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
10:30TILBURG 1-UDEN 25 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
10:30TILBURG 2-VOLLEY 10 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 3e klasse - Afdeling 19Stand
12:00TILBURG 4-MIERLO 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 21Stand
12:00TILBURG 5-FIDOTE 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 23Stand
12:00DE KIENEHOEF 1-TILBURG 93 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 25Stand
12:00TILBURG 7-TILBURG 81 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zondag (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 3Stand
12:30MARKANT 1-TILBURG 24 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 3e klasse - Afdeling 12Stand
13:30TILBURG 3-BAS DONGEN 20 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zondag (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
13:30TILBURG 1-DE RAUWBRAKEN 24 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
10:00PRINSENBEEK 1-TILBURG 26 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 14Stand
10:00DE HOGE HEIDE 2-TILBURG 34 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 19Stand
10:00RCW WAALWIJK 1-TILBURG 12 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
11:30GRIFFENSTEYN 1-TILBURG 12 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
12:00GOIRLE 1-TILBURG 10 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 3e klasse - Afdeling 15Stand
13:00RIJSBERGEN 1-TILBURG 24 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 22Stand
13:00DE KLINKAERT 2-TILBURG 65 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
17:00CASH 1-TILBURG 12 - 0Roodzand Kunstgras
dinsdag 10 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 3Stand
09:00VALKENSWAARD 2-TILBURG 12 - 2Kunstgras
donderdag 12 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
09:30TILBURG 1-HAAREN 13 - 1Gravel
vrijdag 13 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 50+ Vrijdag Middag (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 15Stand
13:30TILBURG 1-DE RAUWBRAKEN 42 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00BOEMERANG 1-TILBURG 12 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 1Stand
19:00TILBURG 2-LOON OP ZAND 34 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 5Stand
19:00TILBURG 1-DE VIJFHUIZEN 32 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 12Stand
19:00GEMONDE 2-TILBURG 53 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 20Stand
19:00DE HEI 1-TILBURG 32 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 22Stand
19:00TILBURG 4-QUIRIJN 31 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 6Stand
19:00TILBURG 5-MARKANT 51 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 5Stand
19:00DE MOLENWIEK 1-TILBURG 10 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00TECO 1-TILBURG 11 - 3
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00GOIRLE 3-TILBURG 30 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 11Stand
19:00TILBURG 5-DE YPELAER-H'BEEK 74 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 6Stand
20:15TILBURG 2-DE MERLETTEN 10 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 16Stand
20:15TILBURG 4-GILZE 14 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
20:15TILBURG 2-ZALTBOMMEL 11 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 7Stand
19:45STOKEIND 2-TILBURG 42 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 28Stand
20:00ACHTER DE BOGEN 2-TILBURG 64 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
20:00ETTEN 2-TILBURG 20 - 4Gravel
zaterdag 14 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
09:30TILBURG 2-ERESLOCH 20 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 9Stand
09:30TILBURG 4-MARKANT 62 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 11Stand
09:30TILBURG 2-VIERHOEVEN 15 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 4Stand
09:30TILBURG 1-BLTV 31 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 12Stand
10:00PRINCENHAGE 1-TILBURG 62 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
10:00DE PETTELAER 11-TILBURG 91 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
10:00ROSMALEN 2-TILBURG 40 - 6Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
12:00MARKANT 7-TILBURG 30 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
13:30TILBURG 10-MARKANT 110 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 4Stand
13:30TILBURG 10-GOIRLE 51 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 8Stand
13:30TILBURG 11-GOIRLE 62 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 9Stand
14:00SMASH BOZ 3-TILBURG 30 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
14:00DE HELLEKENS 1-TILBURG 62 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
15:00TILBURG 1-GENNEPER PARKEN 10 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
15:00TILBURG 4-MARKANT 43 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 4Stand
15:00TILBURG 5-DE WARANDE 23 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
15:00TILBURG 8-BLTV 30 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 4Stand
15:00TILBURG 3-MARKANT 24 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
15:00TILBURG 5-BALL-POINT 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
15:30MARKANT 3-TILBURG 23 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 14Stand
09:00VBF 3-TILBURG 84 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 13Stand
09:30RIEL 3-TILBURG 70 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
09:30ULVENHOUT 6-TILBURG 92 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 7Stand
10:30GOIRLE 4-TILBURG 111 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
14:00GENNEPER PARKEN 6-TILBURG 74 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - Overgangsklasse - Afdeling 1Stand
14:00DE ZOOM 1-TILBURG 13 - 2
zondag 15 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
09:00TILBURG 2-DE MATTENKLOPPERS 22 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 19Stand
09:00TILBURG 1-GOIRLE 34 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
09:00TILBURG 1-DE VIJFHUIZEN 26 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 3e klasse - Afdeling 15Stand
10:30TILBURG 2-ZUNDERT 20 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 22Stand
10:30TILBURG 6-ULVENHOUT 21 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 25Stand
10:30TILBURG 8-RIJSBERGEN 21 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zondag (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 3Stand
10:30TILBURG 2-RAAMSDONKSVEER 20 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:30TILBURG 1-KRALINGEN 23 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 25Stand
11:00RICO 2-TILBURG 74 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
12:00ELTV 2-TILBURG 23 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 23Stand
13:30TILBURG 9-ULVENHOUT 42 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 14Stand
13:30TILBURG 3-D'OUDELANDE 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 29Stand
13:30ASMUNT 2-TILBURG 22 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 21Stand
14:00MARKANT 1-TILBURG 54 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 8Stand
09:00BERLICUM 1-TILBURG 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 27Stand
09:15ETTEN 1-TILBURG 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 3e klasse - Afdeling 12Stand
10:00DE IJPELAAR-BREDA 1-TILBURG 33 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 3e klasse - Afdeling 19Stand
10:00DEURNE 2-TILBURG 45 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zondag (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
10:00MAASDRIEL 2-TILBURG 15 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
11:00BOEMERANG 1-TILBURG 11 - 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
17:00TILBURG 1-LACOSTE 12 - 0Gravel
dinsdag 17 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 3Stand
09:30TILBURG 1-ERESLOCH 22 - 2Gravel
donderdag 19 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
09:30CASH 3-TILBURG 12 - 2Roodzand Kunstgras
vrijdag 20 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 50+ Vrijdag Middag (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 15Stand
13:30TILBURG 1-RIEL 11 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 1Stand
19:00BIJSTERVELDEN 3-TILBURG 24 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 5Stand
19:00SLA RAAK OISTERWIJK 1-TILBURG 13 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 6Stand
19:00OIRSCHOT 1-TILBURG 24 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 22Stand
19:00ALPHEN 3-TILBURG 43 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 28Stand
19:00TILBURG 6-HEUSDEN 22 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 15Stand
19:00RAAMSDONKSVEER 2-TILBURG 31 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 16Stand
19:00DE WARANDE 5-TILBURG 41 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 6Stand
19:00DE BLAAK 4-TILBURG 52 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
19:00HTC SON 1-TILBURG 22 - 2
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 5Stand
19:00TILBURG 1-'76 WILLEMSTAD 14 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00TILBURG 1-BIJSTERVELDEN 24 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:00TILBURG 2-MADE 14 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00TILBURG 3-BERKEL-ENSCHOT 23 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 11Stand
19:00UDENHOUT 3-TILBURG 52 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 7Stand
19:00TILBURG 4-DE YPELAER-H'BEEK 32 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
20:15TILBURG 1-ZANDLIGT 10 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 12Stand
20:15TILBURG 5-WERE DI TILBURG 24 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 20Stand
20:15TILBURG 3-WOBURNPARK 34 - 0Gravel
zaterdag 21 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 7Stand
09:30TILBURG 11-BREAKPOINT WAALWIJK 12 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 9Stand
09:30TILBURG 3-RCW WAALWIJK 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
09:30TILBURG 6-ALPHEN 21 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
09:30TILBURG 9-RIJSBERGEN 26 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 4Stand
09:30BREDA 2-TILBURG 12 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 8Stand
10:15D'OGGELEN 1-TILBURG 116 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
11:30TILBURG 3-DE YPELAER-H'BEEK 25 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 12Stand
11:30TILBURG 6-DE WARANDE 34 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
11:30TILBURG 4-CASH 21 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 13Stand
11:30TILBURG 7-ULVENHOUT 55 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 9Stand
13:00DE YPELAER-H'BEEK 3-TILBURG 42 - 3
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 4Stand
13:00ALTENA 2-TILBURG 101 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 4Stand
13:15D'OGGELEN 1-TILBURG 53 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
13:30TILBURG 9-BIJSTERVELDEN 11 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 14Stand
13:30TILBURG 8-DE YPELAER-H'BEEK 32 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
14:00METZ-POINT 2-TILBURG 15 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 4Stand
14:00BREDA 1-TILBURG 32 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
15:00TILBURG 7-DE PETTELAER 72 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
16:00TILBURG 2-HAAREN 14 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - Overgangsklasse - Afdeling 1Stand
16:00TILBURG 1-DE PETTELAER 23 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
11:30BLADEL 1-TILBURG 23 - 2
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
12:30ASMUNT 2-TILBURG 51 - 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
13:00CHAAM 2-TILBURG 85 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
13:00OIRSCHOT 1-TILBURG 102 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 11Stand
13:00TETERINGEN 2-TILBURG 23 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
14:00ACHTER DE BOGEN 2-TILBURG 43 - 2Kunstgras
zondag 22 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 27Stand
09:00TILBURG 1-QUIRIJN 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 8Stand
09:00TILBURG 1-DE MAST 10 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zondag (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 3Stand
09:00WOUW 1-TILBURG 25 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 29Stand
09:00TILBURG 2-BIJSTERVELDEN 25 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 22Stand
09:30ZUNDERT 3-TILBURG 65 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00DE PETTELAER 2-TILBURG 14 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 3e klasse - Afdeling 12Stand
10:30TILBURG 3-RAAMSDONKSVEER 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zondag (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
10:30TILBURG 1-LOON OP ZAND 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 3e klasse - Afdeling 19Stand
12:00TILBURG 4-TOS BERGEIJK 12 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 21Stand
12:00TILBURG 5-ULVENHOUT 33 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
12:00TILBURG 2-DE PETTELAER 33 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 25Stand
12:30MARKANT 2-TILBURG 81 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 3e klasse - Afdeling 15Stand
13:00KRIMPEN 2-TILBURG 24 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
13:30TILBURG 1-RICO 15 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 25Stand
13:30TILBURG 7-DE BOCHT 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 14Stand
13:30ASMUNT 1-TILBURG 35 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 23Stand
14:00DE PEPPELIEREN 1-TILBURG 91 - 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 19Stand
10:00AALBURG 1-TILBURG 13 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
10:00DE HOGE HEIDE 1-TILBURG 10 - 6Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
13:00DE WARANDE 1-TILBURG 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
17:00GOIRLE 2-TILBURG 10 - 2Gravel
dinsdag 24 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 3Stand
09:00STEENSEL 1-TILBURG 14 - 0Kunstgras
donderdag 26 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
09:30TILBURG 1-ACHTER DE BOGEN 22 - 2Gravel